HAKKIMIZDA

fieldİleri tarım olarak, sürdürülebilir tarım uygulamaları ile sağlıklı ve lezzetli meyveler yetiştiriyoruz. Öncelikli olarak üzüm, ayva ve nar olmak üzere kendi bağlarımızda ve bahçelerimizde sağlıklı meyveler yetiştiriyor ve denetimimiz altındaki anlaşmalı üreticilerden tedarik ediyoruz. Kökleri Anadolu topraklarının derinlerinde, genç bir entegre tarım firmasıyız.

 

Modern yöntemler ile, izlenebilir ve ilaç kalıntısız üretim yapıyor, iyi tarım uygulamaları ve uluslararası geçerli GLOBAL GAP, IFS ve BRC sertifikalarımız ile bunu garanti altına alıyoruz. Yöresel kalkınmayı desteklemek amacıyla, anlaşmalı üreticilerimiz ile birlikte çalışıyor, modern tekniklerin kullanımı sağlıklı üretim için onlara eğitimler veriyoruz.

 

Ileri_Tarim_Truck_2

İleri Tarım 2006 yılında
faaliyete geçtiğinde, ilk amacımız, tüketicilere sağlıklı ve lezzetli meyveler sunmaktı. Bunun yanında, üreticilerimiz ve çalışanlarımızı destekleyerek kırsal kalkınmaya katkıda bulunmak da öncelikli hedeflerimizden oldu.

 

İleri Tarım markalı meyveler, Uşak Karahallı’daki modern paketleme ve soğuk hava tesisimizden tüm Türkiye’ye dağıtılıyor, Avrupa, Ortadoğu ve Asya ülkelerine ihraç ediliyor. Tarladan sofraya sağlıklı ve lezzetli meyveleri sizlere İleri Tarım markasıyla sunuyoruz.

 

 

İleri Tarım, Doğal Fermantasyon Ltd. Şti’nin taze meyve ve sebzeler için tescilli markasıdır.

 

 

 MİSYONUMUZ:

Sağlıklı taze meyva ve sebzelere ulaşmanın herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. İleri Tarım olarak tedarikçilerimizle birlikte bunun için çalışıyoruz.

 

VİZYONUMUZ:

İlkeli, sorumlu ve modern yaklaşımımızla, Avrupa pazarında Türkiye’nin lider taze
sebze/meyva ihracatçısı olmak.image2

 

DEĞERLERİMİZ:

Çalışkanlık, dürüstlük  ve yenilikçilik.